AYMEYO’DA DEVİR TESLİM TÖRENİ

1862

Nilgün KAYA

Balıkesir Üniversitesi Ayvalık Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.Dr. Hasan Hüseyin Şahan, müdürlük görevini Ayvalık Meslek Yüksekokulu Otel Lokanta İkram Hizmetleri Bölümü Öğretim Üyesi,  Dr. Öğretim Üyesi Yakup Dinç’e devretti.

 Görev değişimi dolayısıyla Ayvalık Meslek Yüksekokulu Müdürlüğünde görev devir-teslim töreni düzenlendi.  Törene Yüksekokul akademik ve idari personeli katıldı.  MYO Müdürü Doç. Dr. Hasan Hüseyin Şahan Yüksekokul akademik ve idari personeline bugüne kadar ki çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Görevi devralan Dr. Öğretim Üyesi Yakup Dinç’in Ayvalık MYO’da bayrağı daha ileriye ve yükseğe taşımak için, bugüne kadar nasıl gayret gösterildiyse, bundan sonra da aynı heyecanla devam etmek için çaba göstereceklerin belirtti Dr. Öğretim Üyesi Yakup Dinç akademik olarak büyümek yeni bölümler açarak okulumuzun öğrenci sayısını artırmak ve Ayvalık Meslek Yüksekokulunun bütün bölümleri ile birlikte yöre ve sektörle işbirliği içinde olmasını sağlamak temel amaçları olduğunu belirterek, “Ayvalık Meslek Yüksekokulu Ayvalık halkının hizmetindedir” dedi.