AYVALIKLI SEBZE VE MEYVECİLERDEN ANNELERE 5 BİN GÜL

Nilgün KAYA

Ayvalık Sebzeciler ve Meyveciler Odası, Anneler Günü’nde Anneleri yine unutmadı. Pazar günü kurulan Armutçuk Semt Pazarında 5 bin adet gül, oda yönetimi tarafından kadınlara ‘Anneler günü’ hediyesi olarak dağıtıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında çocuklara kitap dağıtan, Babalar Günü’nde de etkinlikler yapan, Elmas Özmen başkanlığındaki Ayvalık Sebzeciler ve Meyveciler Odası, Anneler Günü için de 8’nci kez etkinlik gerçekleştirdi.

Anneler Günü nedeniyle Pazar günü kurulan Armutçuk Semt Pazarında stant hazırlayan oda yönetimi, 5 bin gülü pazara gelen kadınlara hediye etti. Belediye başkanı Mesut Ergin ve İYİ Parti ilçe başkanı Gülten Sütçüoğlu da etkinliğe katılarak destek verdi.

 

“ANNELERİMİZ ÇOK DEĞERLİ”

Oda Başkanı Elmas Özmen, “Oda olarak 8 yıldır Anneler gününü kutluyoruz. Her anneler gününde 5 bin gül alıp Pazar yerinde bayanlara dağıtıyoruz. Kadınlar çiçeklerle mutlu oluyor, onların mutluluğu ise bizim sevincimiz. Her kadın bir çiçek” dedi. Oda Başkanı Özmen, yılın pazarcı annesi seçilen Necla Şen’e de teşekkür plaketi hediye etti.